Пеленальні матрасики
ФІЛЬТР
Ціна


Бренд
Міста України
Міста Київської області
Пеленальні матрасики
Рекомендації

Пеленальні матрасики

Пеленальні матрасики — необхідна річ для малюка, яка знадобиться з перших днів його життя. Цей предмет виконує кілька важливих функцій:

  • Полегшує батькам пеленальні процедури;
  • Забезпечує захист і комфорт малюка;
  • Знижує навантаження на хребет малюка;
  • Забезпечує комфортне та гігієнічне місце для заміни підгузок.

Для новонароджених слід заздалегідь потурбуватися про купівлю цієї практичної та необхідної речі. Пеленальні матрасики представлені у широкому діапазоні моделей — варто лише враховувати при виборі кілька важливих нюансів.

Як вибрати пеленальні матрасики

Перед тим, як купити пеленальні матрасики, необхідно приділити багато уваги якості таких речей. Краще за все віддавати перевагу товарам, які мають відповідні сертифікати. Це означає, что сировина та матеріали, які використовуються виробником, відповідають діючим вітчизняним та міжнародним стандартам. В свою чергу цим забезпечується комфорт і безпека дитини, адже матеріали повинні відрізнятися високими показниками гігієнічності, мати гіпоалергенні властивості. Завдяки правильному вибору пеленальних матрасиків вдається зберегти сухе та чисте місце для дитини навіть тоді, коли зміна підгузок була невдалою.

Разом із вибором матеріалів треба враховувати жорсткість виробу. Оптимальним варіантом стануть матрасики середньої твердості, які не дають малюку провалюватися всередину. Така жорсткість необхідна для правильного розвитку хребта дитини — вона забезпечує рівномірний розподіл навантаження на нього.

Пеленальні матрасики — ціна, де можна купити в Україні

В залежності від матеріалів, які були використані виробником, пеленальні матрасики мають ціну, яка може суттєво відрізнятися. Таким чином, покупці мають змогу підібрати варіант, який найбільш підходить їх фінансовим можливостям. Розрізняють такі види матрасиків:

  • Вироби із латексного наповнювача-піни з кокосовими волокнами — бюджетна категорія, розрахована на один рік використання;
  • Матраци на пружинах — довговічні вироби, які мають підвищену пружність та відносяться до більш високої цінової категорії, строк використання — 4-5 років;
  • Вироби з наповнювачем із поліефірної піни — варіант з високою пружністю, відрізняється доступною ціною;
  • Матраци із скайлону — сучасний ергономічний виріб, який забезпечує комфорт та сухість для малюка. Значна перевага таких матрасиків — довговічність і приваблива ціна для багатьо батьків.

Пеленальні матрасики купити в Києві допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину. Ви можете вибрати оптимальну модель виробу самостійно і залишити нам своє замовлення, а ми зв'яжемося з вами найближчого часу.

Вибрати ліжечко