Колиски
ФІЛЬТР
Колиски
Рекомендації

Дитячі кроватки з маятниковим механізмом

Дитячі кроватки з маятниковим механізмом для новонароджених набувають все більшої популярності і, з кожним роком, все більше батьків роблять вибір на користь моделей з маятником.

Немовля більшу частину життя проводить уві сні, а ліжко з маятниковим механізмом спрощує мамам укладання новонароджених; багато хто віддає перевагу поздовжнім маятникам, оскільки вони нагадують заколисування на маминих руках. Це і зрозуміло: зручні, практичні, функціональні і комфортні, вони значно спрощують догляд за малюком. Зберігаючи всі достоїнства класичних систем, ліжечко з поздовжнім, поперечним або універсальним маятником має незаперечну перевагу – робить заколисування малюка простим завданням, що не вимагає ніяких зусиль.

Дитяче ліжечко маятник: що вибрати?

Дитяче ліжечко з маятником для новонароджених має досить великий модельний ряд і, хоча візуально сильно різниться, на ділі має більше спільного, ніж відмінностей.

  • Так, практично всі дитячі ліжечка з маятниковим механізмом мають стопор на випадок, якщо система заколисування стає непотрібним – ліжечко перетворюється на класичне і прослужить ще кілька років.
  • Важливо, щоб сам по собі механізм заколисування був плавним, безшумним і без ривків.
  • Регулювання висоти ложа і бічних панелей ніяк конструктивно не пов'язане з маятником, тому допускає просте регулювання.
  • Дуже часто біля основи таких ліжечок розміщується місткий ящик для речей або змінної білизни – це практично.
  • Вибираючи дитяче ліжечко маятник варто знати, що моделі з поздовжньою системою заколисування вимагають деякого зазору по довжині, поперечні – по ширині.
  • Універсальний маятник гойдання – це конструкція, яка дозволяє батькам на етапі складання визначати напрямок гойдання механізму.

Вартість дитячого ліжечка багато в чому визначає не стільки якість механізму, скільки матеріал виготовлення системи, бренд і декор.

Розміри спального місця діляться на:

  • стандартні: 120 на 60 см;
  • європейські: 125 на 65, 140 на 70 см.

Конструкція ліжечка буває:

  • з ящиком або без;
  • прямокутна, кругла, овальна.

Чималу роль відіграє матеріал (бук, сосна, береза) і фінішне покриття (водорозчинні ЛФМ). Бічна стінка, що опускається, полегшує догляд за малюком. Часто передню стінку можна зняти: дитяче ліжко перетворюється в зручний диванчик для дитини, що підросла. Маятникові механізми, зазвичай, оснащені стопорами, деякі моделі мають додаткові колеса.

Вибрати ліжечко