Дитячі матраци
ФІЛЬТР
Ціна


Бренд
Розміри
Висота
Види
Міста України
Міста Київської області
Дитячі матраци
Рекомендації

Як обрати дитячий матрац: розбираємо основні моменти

Ті батьки, котрі піклуються про здоров’я своєї дитини, намагаються по максимуми оточити її життя якісними речами – від продуктів харчування до ліжка. Саме уві сні діти отримують багато наснаги для стабільного та повноцінного розвитку, тому дитячі матраци є дуже важливими аксесуарами для дитячого ліжечок.

Критерії правильного вибору

Щоб купити дитячий матрац, котрий ідеально пасуватиме до спального місці у дитячій кімнаті, треба мати на увазі наступні параметри:

  • Габаритні розміри самого спального місця – мається на увазі саме ніша, куди виріб буде кластись;
  • Якого матеріалу зроблений – перевагу радимо віддати природним матеріалам покриття та наповнювача;
  • Фізичні та експлуатаційні властивості – від даного параметру напряму залежить правильність осанки, на яку впливає положення під час сну;
  • Рівень надійності – визначитись допоможе інтенсивність використання даного виробу;
  • Особливості догляду – треба пам’ятати, що задля повноцінного здоров’я дитини треба проводити регулярні прибирання та дезінфекції.

Про різновиди

Матраци дитячі в залежності від структури матеріалу наповнювача, форми тощо, можуть бути різні. Але груп основних дві:

  1. Такі, що з пружинами;
  2. Ті, що без пружин.

Різними бувають наповнювачі, але всі можна розділити на натуральні та синтетичні. До натуральних відносяться кокосові волокна, водорості, шерсть тварин або целюлоза. До синтетичних (наповнювачів штучного виробництва, що не означає шкідливі) відносять пінополіуретан та латекс. Кожна з видів сировини має свої властивості та переваги, а також правила догляду.

Перед покупкою радимо звернути увагу також на функцію пам’яті матраца. Якщо виріб має таку властивість, то Ваша дитина завжди буде спати у здорових умовах та з забезпеченням оптимальної підтримки тіла.

Як замовити?

Вам потрібен якісний матрац для дитячого ліжечка? Тоді варто заглянути у каталог на сайті інтернет-магазину krovatka.kiev.ua. Тут Ви знайдете багато моделей виробів даної категорії від провірених виробників та гарантовано високої якості.

Щоб оформити замовлення на матрац, треба заповнити спеціальну форму заявки – це справа кількох хвилин. А якщо Вам треба максимально швидко отримати експертну відповідь на питання, то радимо подзвонити по номеру, що є на сторінці товару.

Вигідна ціна та оперативна доставка гарантовані кожному.

Вибрати ліжечко