Дитячі ліжечка
ФІЛЬТР
Ціна


Бренд
Модель ліжечка
Наявність маятника
Колір
Міста України
Міста Київської області
Дитячі ліжечка
Рекомендації

Ліжечка для немовлят: купити дитяче ліжко в інтернет-магазині «Кроватка»

Зворушливі і затишні дитячі ліжечка немов створені для того, щоб наповнювати будинок атмосферою ніжності. В очікуванні малюка батьки складають перелік найважливіших покупок, і дитяче ліжечко, купити яке пропонується в даній категорії нашого інтернет-магазину, неодмінно займе в такому списку одне з перших місць.

Як обирати ідеальні ліжечка для немовлят?

Сучасний ринок дитячої продукції постійно вдосконалюється, радуючи батьків зростаючою функціональністю і дивуючи свіжим підходом до оформлення такого традиційного предмета меблів, як дитячі ліжечка, ціна яких також приємно змінюється. Розглядаючи каталог меблів для новонароджених, Ви можете зустріти:

  • лаконічні моделі, що відрізняються простими лініями;
  • чарівні ліжечка з підкреслено дитячим декором у вигляді плюшевих аплікацій або принтів з кумедними тваринами;
  • розкішні зразки високої моди, прикрашені блискучими стразами і шкіряною обробкою.

Настільки широкий вибір дозволить купити дитяче ліжечко, яке ідеально підкреслить стиль Вашого будинку і стане затишним куточком для малюка.

За тривалістю і віком використання, представлені в інтернет-магазині дитячі ліжечка можна розділити на кілька видів:

  • ліжечка для новонароджених, які використовуються з перших днів життя до 3-4 або до 6-7 років дитини (в залежності від моделі);
  • ліжечка для дітей-підлітків – зручні низькі ліжка-кушетки;
  • трансформери – універсальні дитячі ліжечка, які ростуть разом з малюком, трансформуючись під мінливі потреби дитини і всієї родини.

Плануєте дитяче ліжечко купити? Інтернет-магазин «Кроватка» запрошує познайомитися з величезним асортиментом меблів для новонароджених!

Не перший рік ми займаємося продажем дитячих меблів, будучи партнером провідних європейських компаній-виробників. Висока якість конструкцій, безпечні матеріали і свіжі дизайнерські знахідки – на нашому сайті Ви можете вибрати і купити ліжечко для немовлят, яке відповідає всім Вашим вимогам.

Ми пропонуємо:

  • зручний каталог товарів: різноманітність брендів і моделей, забарвлень і функціональних можливостей – ліжечка для дітей від народження до підліткового віку, в тому числі можливість оформити дитячу кімнату в єдиному стилі, підібравши комод, тумбу, шафу і текстильні приналежності з однієї колекції з дитячим ліжечком;
  • конкурентоспроможні ціни на дитячі ліжечка, регулярні акції та знижки;
  • зручну і швидку доставку Вашого замовлення.
Вибрати ліжечко